LIPOWA OSTOJA
w Pruszkowie blisko Komorowa
OSIEDLE Z WŁASNYM PARKIEM, OCZKIEM WODNYM I LODOWSKIEM.
Dla każdego zainteresowanego zakupem mieszkanie na naszej inwestycji proponujemy dostępność lokali o metrażu: od 30 m2 do 108 m2,
na parterze z ogródkami z trawą , na piętrach z balkonami lub tarasami. Zaprojektowane mieszkania są funkcjonalne i ustawne.

PORTUS INVESTMENT Sp. z o. o.

Deweloper Spółka Portus Investment reprezentuje wyłącznie polski kapitał. Rynek pierwotny mieszkań i lokali użykowych jest  przedmiotem działalności firmy. Teren, na którym powstają buduje jest  jej własnością. Kapitał zakładowy spółki wynosi 6,5 mln zł. Numer KRS 0000368893. Spółka Portus Investment kontynuuje budowę osiedla Lipowa Ostoja w Pruszkowie, które w połowie jest już ukończone i oddane mieszkańcom. Obecnie budujemy III etap inwestycji, nowe mieszkania w budynku D i E. Gotowe mieszkania oddamy Nabywcom w październiku 2013 roku. Zakończenie budowy osiedla planowane jest na koniec 2015 roku.Tym samym Pruszków wzbogaci się o dobrze położone, kameralne i spokojne osiedle. W realizację tego przedsięwzięcia zaangażowane są doświadczone i uznane na rynku firmy inwestycyjne i wykonawcze. Gwarantuje to wysoki standard wykonania oraz bezpieczeństwo finansowe tego przedsięwzięcia. Finansowanie inwestycji zapewnia Bank PKO BP S.A. Bank ten finansował  także wcześniejsze etapy budowy osiedla.

Generalnym wykonawcą jest firma UNIBEP S.A. jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich firm budowlanych, działająca w segmencie budownictwa mieszkaniowego.
Kliknij w banner aby odwiedzić strone generalnego wykonawcy lub banku