LIPOWA OSTOJA
w Pruszkowie blisko Komorowa
OSIEDLE Z WŁASNYM PARKIEM, OCZKIEM WODNYM I LODOWSKIEM.
Dla każdego zainteresowanego zakupem mieszkanie na naszej inwestycji proponujemy dostępność lokali o metrażu: od 30 m2 do 108 m2,
na parterze z ogródkami z trawą , na piętrach z balkonami lub tarasami. Zaprojektowane mieszkania są funkcjonalne i ustawne.

Poznaj nas

PORTUS F Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. to firma powołana przez udziałowców Portus Investment Sp. z o.o. oraz JAZ-BUD Sp. z o.o. do realizacji ostatniego etapu osiedla Lipowa Ostoja. Przedsięwzięcie wspierane jest własnym zapleczem technicznym, wieloletnim doświadczeniem gromadzonym w realizacji inwestycji budowlanych oraz zaangażowaniem partnerów. Gwarantuje to wysoki standard wykonania tego przedsięwzięcia.

JAZ-BUD Sp. z o.o. będący Generalnym Wykonawcą budynku F jest dzisiaj jedną z najprężniej działających firm budowlanych na Podlasiu, a swoim zasięgiem obejmuje również województwo mazowieckie. Realizuje obiekty budowlane spełniające wymagania stawiane przez Nabywców pod względem jakości i terminowości wykonania. Przez cały okres działalności otrzymuje nagrody i wyróżnienia min. "Bezpieczna Budowa", "Budowa Roku" czy "Zasłużony dla budownictwa". Wdrożony System Zarządzania Jakością całego procesu deweloperskiego oraz Certyfikat ISO 9001:2000 funkcjonuje w Spółce od kwietnia 2003 roku do dnia dzisiejszego.

Portus Investment  Sp. z o.o. reprezentuje wyłącznie polski kapitał. Rynek pierwotny mieszkań i lokali użytkowych jest przedmiotem działalności firmy. Kontynuując budowę osiedla Lipowa Ostoja w Pruszkowie, ukończyła i oddała mieszkańcom do użytku budynki D i E. Spółka wybudowała je na terenie będącym jej własnością. Tym samym Pruszków wzbogacił się o dobrze położone, kameralne i spokojne miejsca zamieszkania.